Edukacinė išvyka į Kauną

• Paskelbta: 2024-06-03

Šiltą gegužės 22 d. rytą 2 a ir 2 c mokiniai ir juos lydinčios mokytojos vyko į edukacinę ekskursiją. Pirmiausiai buvo aplankytas Raudondvario dvaras. Čia visus mokinukus pasitiko nuostabi gidė Zita. Ji vaikus supažindino su dvaro istorija. Aprodė įspūdingus kambarius su dar įspūdingesniais eksponatais juose. Vėliau edukatorė visus pakvietė į dvare esantį rūsį ir papasakojo, kaip seniau žmonės rašydavo plunksnomis. Mokiniams buvo pasiūlyta parašyti plunksna laišką tėčiui. Vaikai rašė labai susikaupę. Vėliau savo laiškus reikėjo taisyklingai sulankstyti ir užantspauduoti vašku.

Antra kelionės stotelė – Kauno Botanikos sodas. Mokinukai buvo sužavėti čia esančių augalų įvairove. Edukacinių užsiėmimų metu buvo papasakota apie oranžerijoje esančius augalus. Vaikams teko atlikti praktines užduotis: pagal kvapą ir vaizdą atpažinti ir įvardyti maišeliuose esančius prieskonius.

Keliaujant autobusu į namus, patirtos emocijos ir įspūdžiai liejosi kaip akvarelė baltame lape.

Vida Matkuvienė