Edukacinė-pramoginė 7 a klasės kelionė

• Paskelbta: 2024-06-03

7 a klasė šiemet pasirinko kelionę į Kauną su dviem dalimis: kultūrine-pažintine ir sportine-pramogine. Pirmoje išvykos dalyje aplankėme Maironio lietuvių literatūros muziejų, kuris yra įkurtas buvusiame poeto bute. Padarė įspūdį buto erdvumas (8 kambariai!), autentiški daiktai, rankraščiai. Edukacijos pabaigoje septintokai turėjo atlikti įdomią užduotį - rasti bute paslėptas užuominas ir atspėti žodžius.

Antroje išvykos dalyje visi gavo dideles dozes adrenalino - ir mokiniai, ir klasės vadovė. Karstymasis aukštai medžiuose įrengtomis trasomis su nelengvomis užduotimis, skrydžiai lynu, šuolis su laisvuoju kritimu paliko begales įspūdžių ir aštrų pojūčių, daugelį privertė nugalėti savo baimę ir tuo pasididžiuoti. Didžiausi drąsuoliai įveikė trasas net po du kartus.

Išvyka labai patiko, kelionė namo neprailgo, nes visi dalijosi įspūdžiais ir nuotykiais.

Inesa Petrauskienė