Išvyka olimpiadų nugalėtojams

• Paskelbta: 2024-06-06

Dalyvauti olimpiadose ir konkursuose yra nelengvas, tačiau labai svarbus savęs išmėginimas. Atkakliausieji ir sumaniausieji lipa olimpiniais laipteliais iš pradžių mokykloje, po to rajone, o stipriausieji - respublikoje. Sunkus darbas atsiperka ne tik laimėjimo džiaugsmu, bet ir apdovanojimais.

Šiemet Raseinių švietimo pagalbos tarnyba (RŠPT) 4-8 klasių olimpiadų bei konkursų laimėtojams suorganizavo išvyką į Klaipėdos jūrų muziejų bei Dionizo Poškos memorialinį muziejų Bijotuose. Vaikams daug džiaugsmo suteikė delfinų bei jūros liūtų pasirodymai, prieš tai sudalyvavus linksmoje viktorinoje apie šiuos gyvūnus. Užteko laiko ir pabraidyti jūroje, pasivaišinti ledais.

Bijotuose įdomu buvo apžiūrėti garsiuosius Baublius, išgirsti pasakojimą apie Dionizą Pošką bei Baublių atsiradimo istoriją. Ten buvo išbandyti įvairūs žaidimai, apžiūrėta senovinių pintų sodų ekspozicija, kur eksponuojami ir mūsų šeštokės Vestos Gailiūtės darbai.

Inesa Petrauskienė