Mokytojų diena 2024!

• Paskelbta: 2024-10-07

Kūrybinių dirbtuvėlių diena!

Tokia spalio 4-oji buvo mūsų gimnazijoje - kupina kūrybinių idėjų, minčių, iniciatyvų ir atliktų darbų!

Ryte Mokytojos buvo pasitiktos su nuoširdžiais ir originaliais kiekvienos klasės mokinių sveikinimais, šie darbeliai, kurti pačių mokinių rankomis, dar ilgai džiugins Mokytojų akis ir širdis. Vyresniųjų klasių mokiniai ir Mokinių tarybos atstovai pradinių klasių mokiniams padėjo paruošti įvairias staigmenas klasių vadovėms - atsakingai, su puikia nuotaika dirbo kartu - ir vyresnieji, ir mažesnieji mūsų mokiniai.

O popiet Mokytojai buvo ir patys pakviesti sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse - po Mokinių tarybos pristatyto nuotaikingo video apie tai, ką darbo knyga reiškia kiekvienam Mokytojui, prasidėjo dirbtuvėlės, kurių metu buvo kuriamos darbo knygos, dekoruojamos, vėliau joms duodami pavadinimai, Mokytojai įvardino ką jose rašys, o galiausiai dar ir palinkėjimus vieni kitiems parašė, gražiausių dalykų profesiniam kelyje palinkėjo.

Štai tokia Mokytojų dienos šventė buvo šiemet. Kūrybinio polėkio ir originalumo linkime Mokytojams visus metus!

Evelina Stanevičiūtė