Projektų savaitė

Birželio 12-16 dienomis gimnazijoje vyko mokinių rengtų projektų pristatymų savaitė. Visus mokslo metus mokiniai rengė pasirinktų mokomųjų dalykų projektus, kuriuos siejo bendra tema - ,,Mano kraštas".

Tarp 5-7 klasių  geriausiais projektiniais darbais pripažinti 7 a, b vokiečių kalbos grupės projektas "Deutsche Nacht in Ariogala" (video filmas), 6 a matematikos projektas "Mano kiemas", 7 a, b rusų kalbos grupės projektas "Mūsų augintiniai". Puikiai įvertintas ir  individualus 5 b klasės mokinio Ąžuolo Kibildžio parengtas projektas "Mano kraštiečio bruožai". Septintokai su vokiečių kalbos mokytoja Ramune Aksomaitiene dar dalyvavo susitikime su Ariogalos bendruomenės nare Laura, dirbančia Šveicarijoje, gamino plakatus apie įsivaizduojamą Ariogalos miestelio ateitį.

8, I gimnazijos ir III gimnazijos klasių  geriausiais projektiniais darbais pripažinti III a, b anglų kalbos grupės projektas " Secrets of Ariogala"" bei 8 a klasės geografijos projektas "Tadas Daugirdas - žmogus orkestras".

Visą projektinę veiklą koordinavo matematikos mokytoja Sigutė Mačiūnienė.

Ramunė Aksomaitienė