Nuo kino iki istorinių atradimų - edukacinė išvyka į Kauną

• Paskelbta: 2023-10-16

Spalio 16 dieną II bg klasės mokiniai iškeliavo Kauno pusėn. Pagal Kultūros paso edukacijų sistemą mokiniai turėjo galimybę aplankyti kino centrą "Romuva", kuriame vyko protmūšis. Pasiskirstę į komandas, mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias atsakinėdami į klausimus apie Lietuvos, pasaulio kiną. Vos vieno taško persvara laimėjo komanda "Nežiniukai" (23 iš 26 galimų taškų).

Po laisvos valandėlės ir pietų Laisvės Alėjoje, laukė pažintis su III Kauno fortu. Pažintinė ekskursija su gide praplėtė istorinių žinių laikotarpį, buvo įdomu paklaidžioti tamsiais požemių koridoriais, paklausyti apie forte buvusių žmonių istorijas, kas svarbaus įvyko.

Džiugu, kad mokiniai turi galimybę pažinti šalia esančius miestus, juose esančius įvairius objektus.

Aušra Gedgaudienė