Ariogalos gimnazijos mokiniai džiaugėsi edukacine išvyka

• Paskelbta: 2022-11-16

Lapkričio 15 dieną Ariogalos gimnazijos mokiniai, lankantys ,,Jaunimas gali“ programą, svečiavosi Vilniaus Universiteto Kauno humanitarinio fakulteto audiovizualinio vertimo laboratorijoje. Docentė dr. Jurgita Kerevičienė pristatė titravimo subtilybes bei kino atsiradimo pirmuosius žingsnius. Mokiniai sužinojo įdomių faktų apie tai, kaip buvo rodomi filmai, bei išvydo vieną iš pirmųjų brolių Liumjerų kūrinių - ,,Traukinio atvykimas į stotį“. Po to jaunimas vertė animacinio filmo tekstą bei kūrė subtitrus. Pasisėmę įspūdžių universitete, besigrožėdami Kauno senamiesčiu atkeliavome į A.C.Patria atviro jaunimo centrą „Vartai“, kur sužinojome apie jo veiklą ir smagiai bendraudami sužaidėme keletą žaidimų. Išvykos pabaigoje nuvykome žaisti boulingo. Taiklūs ir mažiau taiklūs metimai kėlė puikias emocijas ir tapo šauniu išvykos desertu. Dėkojame ,,Jaunimas gali“ komandai už suorganizuotą išvyką!

,,Jaunimas gali” treneriai: Darius Gricius ir Birutė Balžekienė

Darius Gricius