Pažintinė-edukacinė III a b gimnazijos klasių išvyka

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-13

III a b klasės mokiniai birželio 7 dienos rytą išvyko į Kauną. Pirmoji stotelė Medicinos akademijos  Anatomijos  muziejus. Šiame muziejuje galima pamatyti, ištyrinėti žmogų nuo galvos smegenų vingių iki pėdos piršto kaulelių. Žmogaus palaikai yra balzamuojami fiksuojančiais ir  konservuojančiuose tirpalais, kad vėliau daug kartų galėtų pasitarnauti medicinos studijoms praktinių užsiėmimų metu. Tai buvo puiki ekskursijos pradžia, įdomi ir naudinga visiems, o ypač tiems, kurie žada apsilankyti čia dar kartą studijuodami LSMU. Toliau mūsų laukė „Atominio bunkerio“ muziejus, kuriame yra gausios ekspozicijos.  Viena iš jų  unikali kolekcija, kurioje paviešinta slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos spec. tarnybose.  Visi buvome nustebę surinktų įdomių daiktų gausa, įdėmiai klausėmės gido  ir pagilinome savo istorijos žinias. Tikrai išskirtinis ir dėmesio vertas muziejus. Savo ekskursiją užbaigėme pramogaudami kovos arenose. Vieni ėjo į dažasvydį, kiti į šratasvydį ir susikovė tam, kad išsiaiškintų taikliausias komandas. Nuvargę, bet kupini gerų įspūdžių keliavome namo su mintim, kad tai buvo viena geriausių ekskursijų.

Dėkojame Ariogalos gimnazijai už suteiktą galimybę dalyvauti pažintinėse veiklose.

Ema Andriuškaitė