Susiburkime visi – būsime pirmi

Mūsų gimnazija yra „Olimpinės kartos“ projekto narė. Jau ne pirmi metai, kai mes rašome projektus ir gauname jiems finansavimą. Šį kartą Olimpinis komitetas mūsų projektui skyrė 150 eurų.

Rugsėjo mėnesį mūsų mokiniai rungėsi trejose sporto šakose. 5 – 6 klasių mokiniai tarpusavyje kovojo kvadrato, 7 – 8 klasės salės futbolo, o I – IV gimnazijos klasės tinklinio varžybose. Mokiniai džiaugėsi kiekviena pergale ir su entuziazmu laukė kitų susitikimų. Virė įnirtingos kovos dėl prizinių vietų. Kiekvienas dalyvis įdėjo visas pastangas pergalei pasiekti. Kvadrato varžybų nugalėtojais tapo 5 b klasės mergaitės ir 6 a klasės berniukai. Po įnirtingos kovos salės futbolo prizininkais tapo 7 b klasės berniukai. Na, o tinklinio varžybų nugalėtojais tapo II gimnazijos klasės mokiniai. I vietos prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o komandos diplomais.

Labai norime padėkoti Olimpiniam komitetui už prisidėjimą rengiant naujus projektus.

Birutė Balžekienė