1, 2, 3...pradedame!

Gimnazijos alumni Ingos Minelgaitės iniciatyva gimnazijoje prasideda ilgalaikė mergaičių mentorystės programa

"Aš G.A.L.I.U"!

"Noriu, kad tai būtų ilgalaikė programa. Tikiu, kad yra nemažai tokių buvusių gimnazijos mokinių, kurios galime pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ir, svarbiausia, laiku su jaunosios kartos atstovėmis" teigia Inga. Prie iniciatyvos jungiasi nemažas būrys alumni, savo pasiekimais žinomos įvairiose srityse - nuo medicinos iki politikos, nuo verslo iki švietimo sričių.

Programos metu mokinės gaus:

• iššūkius. Mentoriai skatina smalsumą ir ugdo pasitikėjimą, pristatydami naujas idėjas, galimybes ir iššūkius;
  • informaciją. Mentoriai dalijasi savo žiniomis, patirtimi ir išmintimi.
  • palaikymą. Mentoriai skatina augimą ir pasiekimus;
  • tikslų nustatymą. Mentoriai padeda kuruojamiems asmenims atrasti savo talentus ir pomėgius, apibrėžti ir pasiekti savo tikslus;
  • patarimus. Mentoriai padeda kuruojamiems asmenims siekti akademinių, karjeros ir asmeninių tikslų;
  • sektinus pavyzdžius. Dalindamiesi pasiekimų istorijomis su kuruojamais asmenimis, mentoriai tampa sektinais pavyzdžiais.

Aušra Gedgaudienė

Aušra Gedgaudienė