Plaukimo pamokos

Nuo šių mokslo metų Raseinių rajono savivaldybė ir Ariogalos gimnazija įgyvendina mokinių mokymo plaukti programą.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Programos tikslas - išmokyti mokinius plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, formuoti fiziškai aktyvios ir sveikos mokinių gyvensenos įgūdžius, mažinti skendimų skaičių.

Ariogalos gimnazijoje pirmieji šia programa pasinaudojo pradinių klasių mokiniai. Net 46 antrų klasių mokiniai jau džiaugiasi baseino malonumais Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse Kėdainiuose.

Dėkojame Ariogalos gimnazijos direktoriui už rūpestį, o gimnazijos vairuotojui Daliui Ramanauskui už saugų nuvežimą ir parvežimą.

Tikimės, kad aktyvi fizinė veikla sudomins mokinius ir jų tėvelius, prisidės prie mokinių fizinės ir emocinės sveikatos gerinimo.

Aldona Zajančkauskienė