Dėmesio! Skelbiamas logotipo kūrimo konkursas!

Jau ketvirti metai Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius sėkmingai koordinuoja konsorciumą ir įgyvendina Erasmus+ veiklas, kuriose dalyvauja net 6 Raseinių rajono mokyklos, tarp jų, ir tavo!

Kviečiame visus prisidėti prie Erasmus+ konsorciumo veiklų įgyvendinimo ir dalyvauti projekto logotipo kūrimo konkurse.

Konkursas skirtas 7-12 klasių moksleiviams.

Tikslas – sukurti logotipo dizainą, kuris geriausia iliustruotų Švietimo ir sporto skyriaus, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos bendradarbiavimą Erasmus+ projektuose.

Darbų laukiame iki š. m. vasario 15 d.

Ką aš galiu laimėti? Dalyvavimą (be atrankos) grupiniame mokinių mobilume 2025 m.

Sąlygos:

1. Vienas mokinys gali teikti vieną logotipą.
2. Logotipas turi būti pateiktas skaitmeniniu variantu, arba iliustracija A4 formate (siųsti nuskanuotą iliustraciją). Pateikus logotipą skaitmeniniu variantu, jo formatas turi būti .jpg.
3. Asmeniniai duomenys, kuriuos turi nurodyti dalyviai:
a) Mokinio vardas, pavardė
b) Klasė
c) Amžius
4. Darbus siųsti el. paštu ausra.gedgaudiene@ariogalosgimnazija.lt ir laiško temoje nurodyti pavadinimą „Erasmus+ logotipas“.

Sėkmės!

Aušra Gedgaudienė