Ariogalos gimnazijos dalyvavimas projekte "Twinschools" - galimybė pažinti Ukrainą

Ariogalos gimnazija net neabejojo ar dalyvauti "Twinschools". Tai projektas-platforma, kurioje specialios 8 savaičių socialinės-edukacinės programos metu nuotoliniu būdu susitinka ir kūrybiškai bei įtraukiančiai kartu leidžia laiką Ukrainos ir Lietuvos moksleiviai. Projekte "Twinschoools" Ariogalos gimnazija bendrauja su Криворізький Центрально-Міський ліцей iš Криворізької міської ради, Дніпропетровської області. Projektas skirtas suartinti Lietuvos ir Ukrainos kultūras, supažindinti moksleivius su skirtingomis tradicijomis, papročiais, gyvenimo būdu ir kylančiais sunkumais, paskatinti ieškoti ir atrasti kultūrinius panašumus, problemų sprendimo būdus, sukurti palaikymo tinklą ir užmegzti draugystes bei bendradarbiavimą visam gyvenimui. Programos metu mokiniai dirba grupėse. Pagal iš anksto numatytas temas, mokiniai ruošia pristatymus, tuomet jungiasi Zoom programoje. Smagu, kad mokiniai netruko užmegzti draugišką ryšį ir bendravimą tęsia socialiniuose tinkluose. Jau dviejuose įvykusiuose susitikimuose, mokiniai pristatė save, savo mokyklas, gimtąjį kraštą.

Mūsų gimnaziją atstovauja II ag ir II bg klasių mokinių komanda - Emilija Matukaitytė, Paulina Šolytė, Justė Marcinkutė, Airida Šliužaitė, Vytė Račkutė, Arijana Škarnulytė, Ugnė Tamošaitytė, Mingailė Raudžiūtė, kartu su mokytojomis Elena Lapkauskiene ir Aušra Gedgaudiene. Projekto kalba - anglų kalba.

Daugiau informacijos tinklalapyje:  https://twinschools.org/