Dorinio ugdymo (etika, tikyba) konkursas ,,Protų mūšis“

• Paskelbta: 2023-05-26
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės 25-ąją Ariogalos gimnazijos mokiniai dalyvavo Raseinių r. dorinio ugdymo (etika, tikyba) konkurse ,,Protų mūšis“. Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi dorinio ugdymo dalykais, sudaryti mokiniams sąlygas pasitikrinti, kūrybiškai pritaikyti teorines ir praktines šio dalyko žinias, palyginti savo ir kitų rajono bendraamžių gebėjimus.

Konkurse dalyvavo Raseinių r. mokyklų komandos: Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija.

Ariogalos gimnazijai atstovavo: 7-8 klasių ir I – II gimnazijos klasių mokinių komandos. Komandas konkursui ruošė dorinio ugdymo mokytojos Dalė Ūselienė (etika) ir Laimutė Neverdauskienė (tikyba).

Konkurso dalyvius pasveikino Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Prizininkai buvo apdovanoti Raseinių švietimo centro dovanėlėmis bei diplomais. Už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką, įdėtas pastangas visi konkurso dalyviai gavo padėkas -  saldžias dovanėles.

Sveikiname Ariogalos gimnazijos 7-8 klasių komandą, konkurse užėmusią I vietą.

Sveikiname Ariogalos gimnazijos I-II gimnazijos klasių komandą, konkurse užėmusią I vietą.

Dalė Ūselienė, Laimutė Neverdauskienė