Teisinių žinių konkursą „TEMIDĖ“

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2023-03-08
  • Kategorija: Konkursai

Siekiant suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą Raseinių policijos bendruomenės pareigūnai organizavo mokinių teisinių žinių konkursą „TEMIDĖ“.

Ariogalos gimnazistai jau trečią kartą,  vadovaujami etikos mokytojos metodininkės D. Ūselienės subūrė 3 komandas po 5 narius. II a, gimnazijos  klasė „SĄMOKSLININKAI“, II b  gimnazijos klasė „AUDITAS“ ir III a gimnazijos klasė „KODĖKČIAI“. Kelių savaičių bėgyje reikėjo perskaityti gausybę straipsnių iš įvairių dokumentų: LR Konstitucija, LR baudžiamasis kodeksas, LR administracinių nusižengimų kodeksas, LR vaikų teisių apsaugos pagrindų įstatymas, kelių eismo taisyklės ir t.t.

Konkursas įvyko Kovo 7 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

SVEIKINAME!!!!!!

Komandą „KODĖLČIAI“ užėmusią III vietą: Violeta Dubinkaitė, Orinta Stukonytė, Rusnė Dagilytė, Tautvydas Tiškus, Dovydas Dabašinskas