Nuotaikingos kovos „Spelling Bee“ anglų kalbos konkurse

• Paskelbta: 2022-11-03
  • Kategorija: Konkursai

„Spelling Bee“ – anglų kalbos konkursas, skirtas 5-6 klasių mokiniams, kurie domisi šia užsienio kalba, mėgsta ją ir nori išbandyti save. Spalio 27 d. popietę į Kalbų laboratoriją susirinko šauni merginų komanda – 5 a ir 6 a klasės mokinės. Tradiciškai spalio mėnesį vykstantis konkursas šįkart kvietė paraidžiui pasakyti žodžius, kurie yra susiję su Šiurpnakčiu, kitaip dar žinomu Halloween‘u. Taip pat vyko interaktyvios užduotys – patikrinti savo žinias dalyvės galėjo atlikdamos užduotis Spellzone platformoje, žaisdamos Kahoot ir Quizizz viktorinas. Taip pat buvo ir tradicinių užduočių, kuomet matydamas žodį ar tik paveikslėlį, mokinys pasako žodį paraidžiui.

Po nuotaikingos kovos paaiškėjo kas šiemet tapo „Spelling Bee“ konkurso nugalėtojomis! 1 vieta atiteko Gabijai Balsevičiūtei (5 a) ir Urtei Dobilaitytei (6 a) – šios mokinės surinko po vienodą skaičių taškų ir neklysdamos toliau atlikinėjo užduotis, tad teko skelbti lygiąsias. 2 vietos nugalėtoja tapo Ugnė Morkutė iš 6 a. 3 vietos laimėtoja – Gustė Kalinaitė iš 6 a.

Ačiū ir kitoms dalyvėms – Andrėjai Enrikes, Paulai Vygantei, Ugnei Šimkutei.

Konkurso organizatorė, vyr. anglų kalbos mokytoja Aušra Gedgaudienė