Respublikinis priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žiemos magija“

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2022-12-22
  • Kategorija: Konkursai

Raseinių r. Ariogalos gimnazija ir Raseinių švietimo pagalbos tarnyba suorganizavo respublikinį PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualų piešinių konkursą „Žiemos magija“. Konkurso organizatorės - Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė ir Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė, Rita Urbonienė – džiaugėsi pavykusiu renginiu bei mokinių darbų gausa iš įvairių šalies ir mūsų rajono ugdymo įstaigų. Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos, Raseinių lopšelio - darželio "Liepaitė". Džiugu, kad į šį konkursą savo mokinių darbus atsiuntė ir kolegos iš šešių šalies ugdymo įstaigų: Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, VDU klasikinio ugdymo mokyklos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos. Konkursui vaikus ruošė 58 mokytojai ir pateikė 162 darbus.

Darbų vertinimo komisija, kurią sudarė: Ariogalos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, Lijana Raginskienė, Ariogalos gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja, Raseinių meno mokyklos, Ariogalos skyriaus dailės mokytoja, Edita Kruvelienė, Raseinių rajono Ariogalos centro žmonių su negalia darbinio užimtumo organizatorė, tautodailininkė,  turėjo nemažai paplušėti, kol išrinko laureatus.

PUG vaikų tarpe laureatais tapo vaikai iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių lopšelio - darželio ,,Liepaitė“ ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos. Pirmų klasių tarpe – mokiniai iš Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos. Laureatais antrų klasių tarpe tapo mokiniai iš Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos. Trečių klasių laureatai – iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Kauno VDU klasikinio ugdymo mokyklos. Ketvirtų klasių tarpe laureatais tapo mokiniai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos.

Konkurso laureatai apdovanojami Raseinių švietimo pagalbos tarnybos diplomais. Visais vaikų magiškos žiemos piešiniais galima pasigrožėti Raseinių švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt ir tarnybos Facebook paskyroje ( https://www.facebook.com/rspt.lt/videos/1370975543708030).

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems mažiesiems dailininkams, mokytojams, parengusiems juos šiam konkursui, vertinimo komisijai. Linki jaukių, ramių artėjančių šv. Kalėdų, kai namuose puikuojasi papuoštos eglutės, dega žvakelės, sušyla širdys ir visi dalinasi gerumu ir meile.

Rita Urbonienė