Jaunųjų filologų konkursas

• Paskelbta: 2023-01-30
  • Kategorija: Konkursai

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, mokykloje vyko Jaunųjų filologų konkursas. Sausio mėnesio pradžioje lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos pateikė konkursui atrinktus geriausius savo mokinių darbus. Konkurse varžėsi net 16 kūrėjų iš 5 - 8, I - III klasių. Komisija atidžiai perskaitė kiekvieną kūrinėlį ir geriausiai įvertino šių mokinių darbus: I vieta atiteko Airai Klangauskaitei (I b), II vieta Viktorijai Viršilaitei (II b), o III vieta Ugnei Tamošaitytei (I b). Visų mergaičių mokytoja yra Vilma Šegždienė.

Sveikiname nugalėtojas. Jų darbai buvo išsiųsti dalyvauti rajoniniame etape. Džiaugiamės kitais konkurso dalyvių darbeliais ir labai tikimės, kad kitais metais jaunųjų kūrėjų turėsime dar daugiau.