Integruota tikybos ir geografijos pamoka T. Daugirdo tėviškėje

2024 gegužės 21 d. Ariogalos gimnazijos 8 klasių mokiniams vyko integruota tikybos ir geografijos pamoka pagal projektą ,, Mano kraštas“.

Pamoka vyko netradicinėje aplinkoje Tado Daugirdo tėviškėje. Mokiniai aplankė Daugirdų šeimos kapinaitės Daugirdavos kaime, apžiūrėjo autentišką likusį svirną dvaro sodyboje ir išlikusius dvaro tvenkinius, kuriuose buvo auginamos žuvys. Mokiniai uždegė atminimo žvakelę prie Daugirdų koplyčios Ariogalos senosiose kapinėse.

Pamokoje ugdomas savo krašto pažinimas, kultūrinis sąmoningumas, mokiniai vertina ir kūrybiškai interpretuoja kultūros paveldą, apibendrindami patirtis pritaiko kultūrines žinias asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime.

Integruotą pamoką vedė tikybos mokytoja Laimutė Neverdauskienė ir geografijos mokytoja Rožė Teišerskienė.

Laimutė Neverdauskienė