Ateik, pamatyk, išbandyk! Profesinis mokymas – galimybė įgyti paklausiausių įgūdžių

Dauguma jaunų žmonių svarsto ir kuria ateities planus, ieško tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. 2024 balandžio 12 dieną I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Kauno technologijų mokymo centro atvirų durų dienos renginiuose. Renginių metu gimnazistai buvo supažindinti su mokymosi programomis, stojimo sąlygomis, mokymosi aplinka bei „pasimatavo“ kirpėjo, kosmetiko ir vizažisto, masažuotojo, floristo, gyvūnų prižiūrėtojo, žirgininkystės darbuotojo, paramediko, transporto priemonių remontininko, suvirintojo, mechatroniko ir elektriko profesijas.

Mokinių grįžtamasis ryšys apie apsilankymo naudą šiuose mokymo centruose:

·       Atradau savo ateities profesiją.

·       Išbandžiau naujų dalykų, susipažinau su profesijomis ir net kai kuriomis susidomėjau. Supratau, jog iš tikro nei viena profesija nėra tokia lengva.

·       Labai patiko, smagu apžiūrėti visas profesijas. Labiausiai patiko floristika ir manikiūras. Jeigu reikės rinktis, tai rinkčiausi tik Karaliaus Mindaugo profesinę mokyklą.

·       Sužinojau daug apie profesijas, sužinota informacija padėjo apsispręsti kokią profesiją noriu pasirinkti.

·       Sužinojau, kad Karaliaus Mindaugo profesinė mokykla Lietuvoje yra didžiausia.

·       Supratau kokią naudą gali duoti man visiškai skirtingi dalykai.

·       Gavau naujų įgūdžių floristikos srityje.

·       Supratau profesinės mokyklos naudą.

·       Sužinojau daug naujų dalykų, kurių net nežinojau ir labai patiko.

·       Padėjo sužinoti daugiau apie įvairias profesijas. Supratau - elektra ne man, o suvirinimas sudomino ir norisi daugiau apie tai sužinoti. Buvo naudinga.

·       Sužinojau apie suvirinimo būdus.

·       Sužinojau viską, ko norėjau ir apie viską, kas domino. Labai patiko. Ačiū.

Ramunė Aksomaitienė

Ramunė Aksomaitienė