Pamoka su Telia Global Services Lithuania

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2024-04-12
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Balandžio 12 d. gimnazijoje lankėsi  Ieva Urbonaitė „Telia Global Services Lithuania“ atstovė, kuri prisideda prie prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamo projekto, „Nacionalinis IT iššūkis“, įgyvendinimo. Šis projektas jau antrus metus iš eilės kviečia 7–9 klasių moksleivius dalyvauti nuotolinėse pamokose ir sužinoti daugiau apie karjerą technologijų srityje ir mokytis realaus programavimo pagrindų.

Susitikimo metu, kuriame dalyvavo 7-8 ir I-II gimnazijos klasių mokiniai, Ieva pristatė Telios įmonę, darbo aplinką. Apžvelgė kokių kompetencijų reikia žmonėms, dirbantiems šioje įmonėje. Pristatė įvairias su IT susijusias specialybes. Aktyviausieji mokiniai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.