3, 2, 1... pradedame pasiruošimą mokyklos jubiliejui!

  • Paskelbta: 2024-01-31
  • Kategorija: Kvietimai

Su dideliu džiaugsmu kviečiame jus prisijungti prie mūsų, švenčiančių neįprastą ir ypatingą momentą – mokyklos 80-ąsias metines! Tai nepaprastas jubiliejus, kuris suteikia puikią progą susiburti, prisiminti praeitį ir kartu džiaugtis tuo, kas esame dabar. 

Šventės programa apima daugybę įvairių renginių, nuo emocingų atsiminimų dalinimosi iki smagių pramogų, atgaivinančių bendrystės jausmą. Bus galimybė pasivaikščioti koridoriais, prisiminti mokyklos istoriją ir susipažinti su šiuo metu vykstančiais projektiniais darbais. 

Socialinius partnerius, buvusius mokinius, visus, kuriems Ariogalos gimnazija yra svarbi, kviečiame prisijungti prie jubiliejaus organizavimo savo idėjomis, veiklomis, bei finansine parama.

PARAMOS GAVĖJAS

AVM klubas „ Santaka“

Įmonės kodas: 300887719

Sąskaitos nr.: LT134010041400371397, Luminor Bank

Paskirtis: Parama   

 

Su šilčiausiais linkėjimais, 

Ariogalos mokyklos bendruomenė 

 

 

Nuotraukos:
Aušra Gedgaudienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas