Sveikiname Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiados Raseinių savivaldybėje laimėtojas!

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2022-12-22
  • Kategorija: Sveikinimai
5–7 klasių grupėje:
I vieta – Elzė Bortnikaitė, 5 b (mokytoja Vilma Šegždienė)
II vieta – Vesta Gailiūtė, 5 b (mokytoja Vilma Šegždienė)
III vieta – Rugilė Barčaitė, 5 b (mokytoja Vilma Šegždienė)
 8 kl.-II gimnazijos klasių grupėje:
I vieta – Ugnė Tamošaitytė, I b gimnazijos (mokytoja Vilma Šegždienė)
III vieta – Ugnė Klasauskaitė, II b gimnazijos (mokytoja Vilma Šegždienė)

Olimpiada vyko 2022 gruodžio 16 d. Raseiniuose.  Šių metų  tema – „Etnografiniai regionai: tradicinė muzika, tautiniai drabužiai, tradicinė architektūra, kulinarinis paveldas ir regioniniai papročiai“. Tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtine etnines ir pasaulio kultūrų vertybes. Olimpiadą sudarė dvi užduotys, skirtos patikrinti bei atskleisti mokinio etninės kultūros gebėjimus, žinias ir supratimą bei  individualus  vaizdinis mokinio etnokultūrinės veiklos ir raiškos pristatymas.
     Sveikiname laimėtojas ir linkime sėkmės Žemaitijos etnografinio regiono olimpiadoje 2023 metais!