Informacija dėl uniformų 1-4 klasių mokiniams

• Paskelbta: 2024-08-05
  • Kategorija: Svarbu!

Prasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui, ko gero, dauguma Jūsų jau ruošiatės naujiems mokslo metams. Tiksliname informaciją apie pradinių klasių uniformas - artėjantys mokslo metai yra pereinamasis laikotarpis, siekiame suvienodinti uniformų spalvas, tad ir mažieji mūsų mokiniai ilgainiui dėvės tamsiai mėlynos spalvos švarkus, džemperius, polo marškinėlius. Jei 2-4 klasės mokinys nėra išaugęs ir neperkate naujos uniformos, tai šiais mokslo metais galima dėvėti bordo spalvos švarką/sarafaną. Jei perkate naujai - tai prašome rinktis tamsiai mėlynos spalvos švarką. Kasdien mokykloje taip pat galima dėvėti mėlynos spalvos polo marškinėlius ar džemperį esant vėsesniam orui (polo marškinėliai, džemperis yra su gimnazijos logotipu). Kaip jau įprasta, Ariogalos gimnazijoje pagrindinė ir šventinė uniformos dalis yra švarkas. Sijoną ar kelnes tėveliai derina savo nuožiūra.

Pridedama informacija apie džemperių ir polo marškinėlių dydžius (gaminama Ariogaloje). Dėl užsakymų taip pat galima kreiptis ir telefonu +37067485224 (Simona).

Taip pat galimas užsisakymas ir šiame puslapyje https://8togo.lt/produkto-kategorija/pagal-mokykla/kiti-miestai/ariogalos-gimnazija/

Ramaus ir sklandaus pasiruošimo!

Pagarbiai,

Ariogalos gimnazijos administracija