Pedagogų bendradarbiavimo ir atradimų patirtys Raploje

Balandžio pradžioje grupė Raseinių rajono pedagogų dalyvavo Erasmus+ 1 programos pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projekte Nr. 2023-1-lt01-ka121-sch-000132044 Raploje, Estijoje. Stažuotės metu stebėjome įvairias veiklas keturiose Raplos mokyklose: Kohila gimnazijoje, Kekslinna ir Vesiroosi vidurinėse mokyklose ir pagrindinėje Kehtna mokykloje. Pamatėme ne tik tai, kaip patyrę mokytojai veda pamokas ir įveikia kasdienius iššūkius, bet ir tai, kaip atranda naujų būdų ir metodų, skatinančių skirtingų gebėjimų mokinių mokymą(si) ir asmeninę ūgtį.

Išvykos metu įgijome daugiau patirties ir pasisėmėme įkvėpimo, plėtojant savo profesinę veiklą, mokant vaikus pritaikyti teorines žinias realioje praktikoje.Raplos mokyklų pedagogai, siekdami užtikrinti maksimalų mokymosi efektyvumą ir mokinių sėkmę, taip pat individualizuoja užduotis, eksperimentuoja su inovatyviais mokymo(si) metodais ir technologijomis.

Projektas sustiprino pasitikėjimą savimi, savo darbu, patobulino kompetencijas.

Renata Bagdonienė