Apsilankėme Seime

• Paskelbta: 2024-01-04

Ariogalos gimnazijos “Jaunimas gali” komanda ir gimnazijos Mokinių taryba iš Seimo nario Mato Skamarako gavo pakvietimą apsilankyti Lietuvos respublikos seime.

2023 m. gruodžio 22 dieną gimnazijos mokiniai vyko į Vilnių, kur aplankė Vilniaus Kalėdų eglutę, o vėliau ir Seimo rūmus. Prie Seimo visus pasitiko buvęs Ariogalos gimnazijos mokytojas, dabar seimo narys Matas Skamarakas. Aplankytas Seimo lankytojų centras, padaryta daug fotonuotraukų. Vadovaujant gidui, apžiūrėtos Seimo posėdžių salės, pasigilinta į Lietuvos istoriją, išgirsta apie politinio gyvenimo užkulisius.

Išvyka visiems paliko tikrai neišdildomų prisiminimų, visi sugrįžo praturtėję žiniomis ir pakilia nuotaika. Dėkojame Matui Skamarakui už sudarytą galimybę apsilankyti Seime.

Birutė Balžekienė, Aušra Gedgaudienė

Birutė Balžekienė, Aušra Gedgaudienė