Konferencija „Raseinių krašto kūrėjai“

• Paskelbė : Dalė Ūselienė
  • Paskelbta: 2023-10-25

2023 spalio 19 dieną dvi Raseinių r. Ariogalos gimnazistės dalyvavo M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje vykusioje tradicinėje Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos organizuotoje respublikinėje mokinių konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai“. Kūrybinį darbą, skirtą M. Martinaičio asmenybės ir kūrybos analizei, pristatė Evelina Dubauskaitė, IV a klasės mokinė. Ji skaitė pranešimą ,,Katinai M. Martinaičio knygoje ,,Kaip katinai uodega peles gaudo” (darbo vadovė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jūratė Ambrazienė). Literatūrinę-muzikinę kompoziciją ,,Meilė tam, kas gražu”, skirtą Maironio kūrybai, atliko Ugnė Tamošaitytė, II a klasės mokinė (darbo vadovė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Vilma Šegždienė). Dėkojame Evelinai ir Ugnei, linkime ir ateityje dalyvauti kūrybinėje ir mokslinėje veikloje!