,,Abiturientų" pergalė tradicinėse krepšinio rungtynėse

Raseinių Ariogalos gimnazijoje gegužės mėnesį vyko jau tradicinėmis tapusios krepšinio rungtynės tarp gimnazijos abiturientų  ir kitų klasių rinktinės. Šį kartą abi komandos į šias draugiškas rungtynes atvyko su rimtu nusiteikimu ir dėl pergalės kovėsi negailėdamos jėgų. Po pirmos rungtynių dalies pirmavo jaunesnieji gimnazistai 37:34. Trečiajame ketvirtyje ,,Abiturientai“, pasinaudodami varžovų klaidomis, perėmė iniciatyvą bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 9 taškų persvara. Ketvirtajame kėlinyje gimnazijos rinktinei nepavyko panaikinti turėto deficito, tad šiais metais mokyklą baigiantys mokiniai iškovojo pergalę 74:68. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė bei antrus metus iš eilės tokio pobūdžio rungtynių naudingiausiu žaidėju pripažintas Haroldas Danila (30 pelnytų taškų).

Per didžiąją pertrauką vykusiame tritaškių konkurse nugalėtoju tapo Ugnius Kundratavičius (6 taiklūs metimai per 1 minutę), o taikliausiai baudas realizavo Aistis Narijauskas (5 taiklūs metimai iš eilės).