Projektas „Mokyklos eina“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-07-02
  • Kategorija: Didžiuojamės

2021-2022 mokslo metais Ariogalos gimnazijos bendruomenė dalyvavo projekte – žingsnių iššūkyje „Mokyklos eina“.

Kiekvieną mėnesį, organizatorių paruoštais diplomais, buvo apdovanojami (po vieną) geriausi mokinių ir bendruomenės komandų nariai. Geriausiais ėjikais pripažinti mokiniai: I.Šliužaitė 6 b, K.Motiejūnaitė 5 a, E. Stošiūtė 6 b, N. Kontautas I ag, E. Mašiotaitė 6 a, L. Bakšenskas 7 a, T. Steponavičius II bg. Daugiausiai žingsnių surinkę bendruomenės nariai: R.Šatūnienė, M. Skamarakas, V. Stanevičius, K. Burneikienė – Aksomaitytė, A. Stanevičienė, L.Meškauskienė, B. Balžekienė. Geriausi pirmo ir antro pusmečio ėjikai apdovanoti laikrodžiais ir diplomais. Jais tapo I. Šliužaitė 6 a, N. Kontautas I ag, V. Stanevičius ir R. Šatūnienė.

Lietuvos sporto universiteto dėstytojas – profesorius Arūnas Jermolajevas mūsų gimnazijos mokiniams paskaitė paskaitą „Apie fizinį aktyvumą paprastai“. Joje buvo kalbama apie fizinio aktyvumo svarbą, duodamos kasdieninės rekomendacijos bei patarimai.

Buvo sukurtas virtualus maršrutas- gimnaziją reprezentuojanti pažintinė trasa. Prie jos kūrimo labai prisidėjo mūsų gimnazijos III a gimnazijos klasės mokinė P. Veličkaitė. Joje buvo patalpinti informaciniai punktai, papildyti ne tik nuotraukomis bei aprašymais, bet ir profesionaliai įgarsintais garso takeliais bei virtualios realybės vaizdais.

Mūsų gimnazija iš atrinktų 60 Lietuvos mokyklų užėmė 19 vietą. Ačiū projekto organizatoriams už sudarytą galimybę prisijungti prie organizuojamos šaunios iniciatyvos.