Miškasodis Blinstrubiškiuose

Nepabūgę snieguoto šeštadienio ryto, penki gimnazijos mokiniai ir mokytoja Sigutė Mačiūnienė aktyviai įsitraukė į nacionalinį miškasodį  Blinstrubiškių miške "Kad giria žaliuotų".  Miškasodis prasidėjo nuo pirmojo simbolinio sodinuko - Dainų šventės medelio ąžuoliuko pasodinimo. Sodinimo darbai vyko dviejose skirtingose miško vietose. Vienoje miško pusėje buvo sodinami įvairūs medžiai - eglės, beržai ir juodalksniai, o kitoje  pusėje buvo sodinami vien tik beržai. Mūsų mokyklos mokiniai buvo paskirti sodinti berželius. Visi dirbo poromis - vienas kasė duobes, o kitas sodino sodinukus. Baigę darbus, visi dalyviai turėjo galimybę pasistiprinti, pasišildyti karšta arbata ir pasimėgauti šilta sriuba, atgauti jėgas po produktyvios darbo dienos.

Airida Šliužaitė

Sigutė Mačiūnienė