Pamokos kitaip

Balandžio 19 d. 6 b klasėje vyko integruota dailės-geografijos pamoka „Žemės sandara ir vidinės jėgos“. Integruotos pamokos – skatina mokinių kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą yra patrauklesnės nei įprastos, didina motyvaciją. Šioje pamokoje pakartojome Žemės gelmių sandarą, vidinius procesus, tyrimų metodus. Mokiniai, dirbdami porose, turėjo pasirinkti temą apie vidinius Žemės gelmių procesus ir iš netradicinių medžiagų, patariant dailės mokytojai, sukurti projektinius darbus. Aktyviai bendradarbiaudami, per dvi pamokas mokiniai sukūrė puikius darbus, kurių nuotraukomis norime pasidalinti. Pamokoje dalyvavo DPU A. Norkienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Z. Andrijaitienė, istorijos mokytoja R. Zakaitė, matematikos mokytoja S. Mačiūnienė. Dėkojame, lauksime pamokos aptarimo. Pravedę šias integruotas pamokas įsitikinome, kad visa tai mokymąsi daro aktyvesnį, kūrybiškesnį, padeda teorines žinias susieti su gyvenimiška patirtimi bei aplinka.

Rožė Teišerskienė

Lijana Ragisnkienė