Ilgalaikė mergaičių mentorystės programa "Aš G.A.L.I.U"

Inga Minelgaitė - PhD., mokslų daktarė, Islandijos universiteto profesorė, „Infinitus Labs“ bendraįkūrėja. Ji yra IPMA, lyderiaujančios projektų valdymo asociacijos pasaulyje, Publikacijų redakcinio komiteto narė. Inga yra kviestinė profesorė, tarybos narė/tarybos pirmininkė keletoje universitetų Lietuvoje, Austrijoje ir Pietų Afrikoje. Taip pat dirba su trigubos karūnos universitetais (1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje). Inga turi daugiau nei penkiolikos metų vadovaujamo darbo patirtį įvairiose pozicijose - padalinio vadovė, generalinė direktorė, valdybos narė. Ji konsultavo įmones, kurios yra didžiausios pasaulyje savo sektoriuje. Pagrindinė Ingos tyrimų sritis – tarpkultūrinė lyderystė. Inga yra bendraautorė pirmosios knygos apie organizacinę lyderystę Islandijoje „Demystifying Leadership in Iceland: An Inquiry Into Cultural, Societal, and Entrepreneurial Uniqueness“, kuri buvo nominuota EURAM metų knygos apdovanojimui. Inga yra pasaulinė projekto FEELS vadovė ir GLOBE tyrimo (didžiausias organizacijų lyderystės tyrimas pasaulyje) bendradarbė. Lietuvos projektų valdymo asociacija nominavo Ingą Metų ekspertas 2023 rinkimuose.
 Dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Švietimo vadybos ir politikos katedros docentė ir Edukologijos tyrimų instituto vyresnioji mokslo darbuotoja; Lietuvos mokslo akademijos Jaunosios akademijos (LMAJA) narė.
 Ligita Šarkutė - socialinių mokslų daktarė, Vytauto Didžiojo universiteto docentė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Tyrimų skyriaus patarėja.
"Gyvenimas mažame miestelyje tikrai netrukdo siekti didelių tikslų. Ribas dažniausiai susikuriame mes patys. Linkiu svajoti drąsiai, klausyti savo širdies ir nebijoti – ypač renkantis ir sprendžiant, ką norite veikti gyvenime. Labai džiaugsiuosi, jei jūsų kelyje svajonės link galėsiu bent kiek padėti ir aš".
 Jurgita Petkutė-Gurienė - teisininkė, advokatė, partnerė ginčų sprendime besispecializuojančioje advokatų kontoroje Vienoje (Austrija). Jurgita yra skiriama spręsti tarptautinius komercinius ginčus kaip arbitrė taip pat atstovauja klientams tarptautiniuose arbitražuose. Besimokydama Ariogalos gimnazijoje (tuo metu – Ariogalos vidurinėje mokykloje) ji buvo išrinkta Mokinių tarybos prezidente. Po mokyklos baigimo Jurgita baigė teisės studijas Lietuvos ir Skandinavijos universitetuose.
 Lina Balych - Senior Vice President, Citco Fund Services Lithuania. Didelę karjeros dalį dirbo Londone, Jungtinėje Karalystėje, finansų direktore. Baigusi Kauno technologijos Universitetą, įgijo Socialinių mokslų bakalaurą. Londone, Grinvičo Universitete, įgijo Informacinių Technologijų magistro laipsnį ir BBP Universitete baigė ACCA studijas.
„Būnant jaunų merginų mentore, noriu padėti joms atrasti savo potencialą, auginti pasitikėjimą savimi ir ugdyti lyderystės įgūdžius. Tikiuosi, kad dalinantis savo asmenine ir profesine patirtimi, galėsiu padėti merginoms priimti pagrįstus sprendimus ir ryžtingai siekti savo tikslų. Tikėkime savimi ir nebijokime svajoti!“
 Simona Pilkienė – edukologijos mokslų daktarė, aukštojo mokslo ekspertė, šiuo metu einanti Vytauto Didžiojo universiteto Studijų prorektorės pareigas, universiteto senatorė. Taip pat Lietuvos Švietimo tarybos prie Lietuvos Lietuvos Respublikos Seimo narė, Europos universitetų aljanso komiteto narė, daugybės nacionalinių ir tarptautinių darbo grupių narė ir teisės aktų rengėja. Vytauto Didžiojo universiteto klasės Ariogalos gimnazijoje įkūrėja.
“Po mokyklos baigimo įsisukame į savo gyvenimo rutiną, kuri kasmet tampa vis greitesnė ir sudėtingesnė, tiesiog nebelieka laiko praeityje likusiems draugams, savo kraštui, išsibarstome po visa pasaulį. Tačiau pasiekus tam tikrą gyvenimo etapą ateina suvokimas, kad mūsų sėkmę lėmė sutikti žmonės, sudarytos galimybės ir tavo misija tai perduoti mūsų ateities kartoms. Jausdama atsakomybę dalintis žiniomis ir patirtimi esu pasirengusi prisidėti prie mūsų ateities lyderių ugdymo, kurie sugrįžtų į Ariogalą jau su savo gyvenimo ir karjeros sėkmės receptais.”

Atnaujinta: 2024-05-24
Iki vasaros atostogų liko