2023-2024 m. m.

2023–2024 m. m. gimnazijos mokyklinių olimpiadų, konkursų, viktorinų grafikas ir rezultatai

Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku "dešinėn" arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.

Eil. Nr. Olimpiados,  konkurso pavadinimas Ataskaita Klasės Data Laikas Vieta* Komisijos pirmininkas Komisijos nariai

1.

Dorinio ugdymo konkursas „Protų mūšis“

Peržiūrėti ataskaitą

7-8,

I-II gimnazijos

Kovo mėn.

Dorinio ugdymo pamokų metu

124, 307 kabinetai

Dalė Ūselienė

Laimutė Neverdauskienė

Rasa Zakaitė

2.

Matematikos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I–IV gimnazijos

2023-11-21

12.00 val.

109, 106 kabinetai

Sigutė Mačiūnienė

Irma Buividienė,

Julia Gražulevičiūtė

3.

IT konkursas „Bebras“

Peržiūrėti ataskaitą

5-8,

I-IV gimnazijos

Lapkričio mėn.

IT pamokų metu

305, 306 kabinetai

Laima Siliūnienė,

Dalė Ūselienė

Irma Buividienė

4.

33-oji informatikos olimpiada (programavimas)

Peržiūrėti ataskaitą

III -IV gimnazijos

Lapkričio – gruodžio mėn.

Renginys centralizuotas

305, 306 kabinetas

Laima Siliūnienė

Dalė Ūselienė,

Irma Buividienė

5.

Chemijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I-IV gimnazijos

2023-11-22

12.00 val.

302 kabinetas

Žaneta Kalėjutė

 

Jūratė Klimienė,

Laima Siliūnienė

6.

Fizikos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I-IV gimnazijos

2023-12-13

12.00 val.

Gamtos mokslų laboratorija

Laima Siliūnienė

Jūratė Klimienė,

Žaneta Kalėjutė

7.

Biologijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I-IV gimnazijos

2023-12-14

12.00 val.

Gamtos mokslų laboratorija

Jūratė Klimienė

 

Laima Siliūnienė

Žaneta Kalėjutė

8.

Biologijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

5-8

2024-02-26

12.00 val.

Gamtos mokslų laboratorija

Jūratė Klimienė

 

Laima Siliūnienė

Žaneta Kalėjutė

 

9.

Technologijų olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

 

Peržiūrėti ataskaitą

7-8,

 

I-II , IV gimnazijos

2024-01-17

12.00 val.

401 kabinetas

 

Leonas Klimas

Ričardas Višinskas

Lijana Raginskienė

10.

Muzikos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

5-8

 

2024-01-19

10.00 val.

217 kabinetas

Evelina Budrienė

Laimutė Neverdauskienė

Aldona Norkienė

I-IV gimnazijos

2023-01-19

12.00 val.

217 kabinetas

Evelina Budrienė

Laimutė Neverdauskienė

Aldona Norkienė

11.

Dailės olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I-IV gimnazijos

2024-01-26

9.50 val.

216 kabinetas

Lijana Raginskienė

Dalė Ūselienė

Rasa Zakaitė

12.

Matematikos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

5-8

2024-02-07

12.00 val.

109, 106 kabinetai

Irma Buividienė

Julia Gražulevičiūtė,

Sigutė Mačiūnienė

13.

Geografijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I-IV gimnazijos

2024-02-08

12.00 val.

 

207 kabinetas

 

Rožė Teišerskienė

Rasa Zakaitė,

Lijana Raginskienė

14.

Geografijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

7-8

Kovo mėn.

12.00 val.

 

108 kabinetas

Rožė Teišerskienė

Rasa Zakaitė,

Lijana Raginskienė

15.

Istorijos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I–IV gimnazijos

2024-02-06

12.00 val.

 

211 kabinetas

 

Rasa Zakaitė

Rožė Teišerskienė,

Lijana Raginskienė

16.

Geografijos olimpiada

„Mano gaublys“

Peržiūrėti ataskaitą

6-8,

 

I-IV gimnazijos

Vasario mėn.

Geografijos pamokų metu

 

207 kabinetas

Rožė Teišerskienė

Rasa Zakaitė,

Lijana Raginskienė

Peržiūrėti ataskaitą
17. Ekonomikos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą

I–II gimnazijos

Kovo mėn.

12.00  val.

 

211 kabinetas

Rasa Zakaitė

Rožė Teišerskienė,

Laima Siliūnienė

18.

Anglų kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

III gimnazijos

2023-11-14

12.00 val.

Kalbų laboratorija

Dalia Skeberdienė

Gintarė Preikšienė

Elena lapkauskienė

19.

Anglų kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I–II gimnazijos

2023-11-29

12.00 val.

Kalbų laboratorija

Gintarė Preikšienė

Elena Lapkauskienė

Dalia Skeberdienė

20.

Anglų kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

6–7

2024, data bus tikslinama

12.00 val.

Kalbų laboratorija

Elena Lapkauskienė

Dalia Skeberdienė

Gintarė Preikšienė

21.

Vokiečių kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

7, 8

2024-01-15

12.00 val.

103 kabinetas

Ramunė Aksomaitienė

 

Gintarė Preikšienė

Dalia Skeberdienė
22.

Vokiečių kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

6

2024-03-05

12.00 val.

103 kabinetas

 

Gintarė Preikšienė

Ramunė Aksomaitienė

Dalia Skeberdienė

23.

Rusų kalbos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

II–III gimnazijos

 

2024-01-18

12.00 val.

Skaitykla

Jūratė Saltonienė

Roma Kimbraitė

Elena Lapkauskienė

24.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

I–IV gimnazijos

2023-12-05

15.00 val.

231 kabinetas

Jūratė Ambrazienė

Zita Andrijaitienė,

Inesa Petrauskienė, Vilma Šegždienė

25.

Jaunųjų filologų konkursas

 

Peržiūrėti ataskaitą

5–8,

 I–IV gimnazijos

2023-12-07

15.00 val.

232 kabinetas

Zita Andrijaitienė

Jūratė Ambrazienė,

Inesa petrauskienė,

Vilma Šegždienė

26.

Epistolinio rašinio konkursas

 

Peržiūrėti ataskaitą

5-8

bus tikslinama

-

-

Inesa Petrauskienė

Zita Andrijaitienė,

Vilma Šegždienė,

Jūratė Ambrazienė

27.

Meninio skaitymo konkursas

 

Peržiūrėti ataskaitą

5–8, I–IV gimnazijos

2024-01-12 

15.00 val.

Skaitykla

Jūratė Ambrazienė

Inesa Patrauskienė,

Vilma Šegždienė,

Zita Andrijaitienė

28.

Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiada

 

Peržiūrėti ataskaitą 5–8, I–IV gimnazijos

2023-11-09 

15.00 val.

229 kabinetas

Vilma Šegždienė

Zita Andrijaitienė,

Inesa Petrauskienė,

Jūratė Ambrazienė

29.

Mažoji lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

 

Peržiūrėti ataskaitą

5-8

2024-03-05 

15.00 val.

230 kabinetas

Inesa Petrauskienė

Zita Andrijaitienė,

Vilma Šegždienė,

Jūratė Ambrazienė

30.

Matematikos olimpiada

Peržiūrėti ataskaitą

3

2024-02-06

9.00 val.

1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė

Laima Bytautienė

Rita Urbonienė.

Lina Razmantienė

4

10.00 val.

3-4 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė

31.

Meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”

Peržiūrėti ataskaitą

1-4

2024-02-27

12.00 val.

Aktų salė

Daiva Stankienė

Aldona Norkienė,

Diana Korsakienė,

Laima Bytautienė

32.

Raštingiausio pradinuko konkursas

,,Rašau diktantą -2024"

Peržiūrėti ataskaitą

1

 

 

 

2024-03-05

9.00 val.

 

 

 

1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė

Rita Urbonienė

 

Aldona Zajančkauskienė,

Daiva Eizintienė

 

33. Lietuvių kalbos olimpiada Peržiūrėti ataskaitą 4 2024-03-12 9.00 val. 1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė Lina Razmantienė

Laima Bytautienė,

Rita Urbonienė.

 

*esant nuotoliniam ugdymo procesui renginys vyksta nuotoliniu būdu

Atnaujinta: 2024-05-16
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 09.50 – 10.35
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Sveika mokykla