2022-2023 m. m.

2022–2023 m. m. gimnazijos mokyklinių olimpiadų, konkursų, viktorinų grafikas ir rezultatai

Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku "dešinėn" arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.

Eil. Nr. Olimpiados,  konkurso pavadinimas Ataskaita Klasės Data Laikas Vieta* Komisijos pirmininkas Komisijos nariai
1.
Dorinio ugdymo konkursas „Protų mūšis“
 
8,
I-II gimnazijos
2023-02-09
Dorinio ugdymo pamokų metu
124, 307 kabinetai
Dalė Ūselienė
Laimutė Neverdauskienė
Rasa Zakaitė
2.
Matematikos olimpiada
 
I–IV gimnazijos
2022-11-22
12.00 val.
109, 106 kabinetai
Antanas Kaminskas
Irma Buividienė,
Sigutė Mačiūnienė
3.
IT konkursas „Bebras“
 
5-8,
I-IV gimnazijos
Lapkričio mėn.
IT pamokų metu
305, 306 kabinetai
Laima Siliūnienė,
Dalė Ūselienė
Irma Buividienė
4.
33-oji informatikos olimpiada (programavimas)
III -IV gimnazijos
Lapkričio – gruodžio mėn.
Renginys centralizuotas
305, 306 kabinetas
Laima Siliūnienė
Dalė Ūselienė,
Irma Buividienė
5.
Chemijos olimpiada
 
I-IV gimnazijos
2022-11-23
12.00 val.
302 kabinetas
Žaneta Kalėjutė
 
Jūratė Klimienė,
Laima Siliūnienė
6.
Fizikos olimpiada
 
I-IV gimnazijos
2022-12-08
12.00 val.
Gamtos mokslų laboratorija
Laima Siliūnienė
Jūratė Klimienė,
Žaneta Kalėjutė
7.
Biologijos olimpiada
 
I-IV gimnazijos
2022-12-01
12.00 val.
Gamtos mokslų laboratorija
Jūratė Klimienė
 
Laima Siliūnienė
Žaneta Kalėjutė
8.
Biologijos olimpiada
 
5-8
2023-02-01
12.00 val.
Gamtos mokslų laboratorija
Jūratė Klimienė
 
Laima Siliūnienė
Žaneta Kalėjutė
 
9.
Technologijų olimpiada
 
7-8,
I-II , IV gimnazijos
2023-01-18
12.00 val.
401 kabinetas
 
Leonas Klimas
Ričardas Višinskas
Lijana Raginskienė
10.
Muzikos olimpiada
 
5-8
 
2023-01-19
10.00 val.
217 kabinetas
Evelina Budrienė
Laimutė Neverdauskienė
Marytė Kvietkuvienė
 
I-IV gimnazijos
2023-01-19
12.00 val.
217 kabinetas
Evelina Budrienė
Laimutė Neverdauskienė
Aldona Norkienė
11.
Dailės olimpiada
 
I-IV gimnazijos
2023-01-25
12.10 val.
216 kabinetas
Lijana Raginskienė
Dalė Ūselienė
Rasa Zakaitė
12.
Matematikos olimpiada
 
5-8
2023-02-08
12.00 val.
109, 106 kabinetai
Irma Buividienė
Antanas Kaminskas Sigutė Mačiūnienė
13.
36-oji geografijos olimpiada
 
I-IV gimnazijos
2023-02-08
12.00 val.
 
207 kabinetas
 
Rožė Teišerskienė
Rasa Zakaitė,
Julius Tovtkevičius
14.
Geografijos olimpiada
 
7-8
Vasario mėn.
12.00 val.
 
207 kabinetas
Rožė Teišerskienė
Rasa Zakaitė,
Julius Tovtkevičius
15.
32-oji istorijos olimpiada
 
I–IV gimnazijos
2023-02-07
12.00 val.
 
211 kabinetas
 
Rasa Zakaitė
Ingrida Jankauskienė,
Julius Tovtkevičius
16.
11-oji geografijos olimpiada
„Mano gaublys“
 
6-8,
I-IV gimnazijos
Vasario mėn.
Geografijos pamokų metu
 
Klasių kabinetai
Rožė Teišerskienė
Rasa Zakaitė,
Julius Tovtkevičius
17.
Ekonomikos olimpiada
 
 
I–II gimnazijos
Kovo mėn.
12.00  val.
 
211 kabinetas
Rasa Zakaitė
Rožė Teišerskienė,
Laima Siliūnienė
18.
Anglų kalbos olimpiada
 
III gimnazijos
2022-11-24
11.00 val.
Kalbų laboratorija
Dalia Skeberdienė
Elena Lapkauskienė
Aušra Gedgaudienė
19.
Anglų kalbos olimpiada
 
I–II gimnazijos
2022-11-29
11.00 val.
Kalbų laboratorija
Dalia Skeberdienė
Elena Lapkauskienė
Gintarė Preikšienė
20.
Anglų kalbos olimpiada
 
7–8
2023-02-27
9.00 val.
Kalbų laboratorija
Dalia Skeberdienė
Elena Lapkauskienė
Aušra Gedgaudienė
21.
Vokiečių kalbos olimpiada
 
6–7
2023-03-01
9.00 val.
    103 kabinetas
Ramunė Aksomaitienė
 
Gintarė Preikšienė
22.
Rusų kalbos olimpiada
 
II–III gimnazijos
 
2023-01-17
8.00 val.
Skaitykla
Roma Kimbraitė
Jūratė Saltonienė
Elena Lapkauskienė
23.
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
 
I–IV gimnazijos
2022-12-07
13.00 val.
321 kabinetas
Jūratė Ambrazienė
Zita Andrijaitienė,
Inesa Petrauskienė, Vilma Šegždienė
24.
55-asis jaunųjų filologų konkursas
 
 
5–8,
 I–IV gimnazijos
2022-12-05
12.10 val.
230 kabinetas
Inesa Petrauskienė
Jūratė Ambrazienė,
Zita Andrijaitienė , Vilma Šegždienė
 
25
52-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas
 
 
5-8
2023-01-10
14.00 val.
Nuotoliniu būdu
Inesa Petrauskienė
Zita Andrijaitienė,
Vilma Šegždienė,
Jūratė Ambrazienė
26.
Meninio skaitymo konkursas
 
 
5–8, I–IV gimnazijos
2022-12-14 
13.05 val.
Skaitykla
Zita Andrijaitienė
Inesa Patrauskienė,
Vilma Šegždienė,
Jūratė Ambrazienė
27.
Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiada
 
 
5-8
2022-11-23     
13.05 val.
229 kabinetas
Vilma Šegždienė
Zita Andrijaitienė,
Inesa Petrauskienė,
Jūratė Ambrazienė
28.
Mažoji lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
 
 
5-8
2023-03-07 
13.05 val.
229 kabinetas
Vilma Šegždienė
Zita Andrijaitienė,
Inesa Petrauskienė,
Jūratė Ambrazienė
29.
Gamtamokslinis turnyras ,,Gamta-vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas”
 
3 a, b
Gegužės mėn.
9.00 val.
   3 a klasė,
   3 b klasė
Laima Bytautienė
Rita Urbonienė.
Lina Razmantienė
30.
Matematikos oloimpiada
 
3
2023-02-02
9.00 val.
1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
Aldona Zajančkauskienė
Rita Urbonienė.
Lina Razmantienė
 
4
10.00 val.
3-4 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
31.
Meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”
 
1
2023-02-09
9.00 val.
Aktų salė
Daiva Stankienė
Aldona Norkienė,
Diana Korsakienė
2
9.15 val.
3
9.30 val.
4
9.45 val.
32.
Lietuvių kalbos olimpiada
 
4
2023-03-01
9.00 val.
1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
Daiva Eizintienė
Laima Bytautienė,
Aldona Zajančkauskienė
33.
Raštingiausio pradinuko konkursas
,,Rašau diktantą -2021"
 
4
1
9.00 val.
1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
Rita Urbonienė
Aldona Zajančkauskienė,
Daiva Eizintienė
2 3-4 klasių  pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
3 10.00 val. 1-2 klasių pailgintos mokymosi dienos grupės klasė
4 3-4 klasių  pailgintos mokymosi dienos grupės klasė

 

 

*esant nuotoliniam ugdymo procesui renginys vyksta nuotoliniu būdu

Atnaujinta: 2022-11-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Sveika mokykla