Verslo idėjų mugė ir konkursas „Kelias į sėkmę“

Kovo 29 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko Raseinių r. ugdymo įstaigų verslo idėjų mugė ir ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“.

Renginį organizavo Raseinių r. Ariogalos gimnazija ir Raseinių rajono švietimo centras.    Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius.

Svečius sveikino Ariogalos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Kvietkuvienė, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė Nijolė Vežbavičienė, Ariogalos gimnazijos mokiniai Skaistė Jurkšaitytė ir Domas Ročka.

Idėjų mugėje ir konkurse rungtyniavo Raseinių r. Ariogalos, Prezidento Jono Žemaičio, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo  gimnazijų,  Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcinio centro,  Raseinių technologijos ir verslo mokyklos komandos.  Dalyviai atliko teorinį testą, sprendė uždavinius, komandų lyderiai dalyvavo „Protų mūšyje“, atliko kūrybinę verslo idėjos užduotį.

Konkurso „Kelias į sėkmę“ nugalėtojai tapo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda, verslo idėjos konkursą laimėjo Raseinių r. Ariogalos gimnazija, komandų lyderiu tapo Ariogalos gimnazijos mokinys Ignas Eimutis.  Susumavus visų trijų užduočių rezultatus Raseinių r. Ariogalos gimnazijos įsteigta pereinamoji taurė atiteko renginio šeimininkų komandai – Ariogalos gimnazijai.

Konkurso dalyviai išklausė VšĮ „Versli Lietuva“ atstovės Auksės Vizbarienės bei ASU ekonomikos dėstytojo Rolando Rakščio paskaitas.

Dėkojame renginio rėmėjams Raseinių r. Ariogalos gimnazijai, Raseinių rajono švietimo centrui,  VšĮ „Versli Lietuva“, verslininkui Sigitui Visockui, Seimo nariui Arvydui Nekrošiui, už suvenyrus dėkojame ASU. Ačiū komandoms ir ekonomikos mokytojams už dalyvavimą ir idėjos palaikymą, kolegei Laimai Siliūnienei už renginio organizavimą. Laukiame kito kelio į sėkmę 2018 metais.

Rasa Zakaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokytoja metodininkė

kelias_i_se1