Mažasis princas ir pirmokai

Turbūt kiekvienas vaikystėje svajoja tapti princu ar princese, o perskaičius knygą „Mažasis princas“, susitikti su veikėju, pakeliauti po neatrastas planetas ir patirti įvairių nuotykių. Netikėtai ši galimybė tapo pasiekiama 1 b klasės mokiniams, kurie nuo rugsėjo iki sausio mėn. vykdė eTwinning projektą „Follow the Little Prince“.

Projekte dalyvavo partneriai iš įvairių Europos valstybių: Turkijos, Vengrijos, Rumunijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir kt.

Projekto pradžioje mokiniai pristatė save, savo miestelį, šalį, šventė Europos kalbų dieną, stebėjo bendraamžių darbus. Vėliau kūrė logotipus, spalvino paveikslėlius su „ScrapColoring“ programėle. Naudodami „JigsawPlanet“, gamino dėliones, vėliau jas dėliojo interaktyvioje lentoje. Mokiniai lavino kūrybiškumą, kurdami planetas su „Quiver“ programėle. Bendradarbiaudami su partneriais, savo kalba perskaitė pasirinktą knygos skyrių, sudarė bendrą knygą. Dalis mokinių perskaitė net visą knygelę!

Daug nuostabos, džiugių emocijų šūksnių buvo galima išgirsti, kai vaikai atėję į klasę rado mažojo princo apsiaustą ir raketą. Norint pasimatuoti apsiaustą ir skristi raketa, jie turėjo nueiti netrumpą kelią ir įveikti iššūkius. Pirmokai keliavo į planetas, skaičiavo kometas, žvaigždes, kūrė uždavinius, net atliko eksperimentą – padėjo išsiveržti mažiems ugnikalniams.

Šias veiklas vainikavo susitikimas su projekto partneriais. Mokiniai dalyvavo virtualioje konferencijoje. Jie angliškai sakė palinkėjimus kitų šalių bendraamžiams bei klausėsi jų sveikinimų.

Dalį šių veiklų pirmokai įamžino filmukuose ir virtualioje knygoje. Tad siūlome pasižiūrėti.

1 b klasės knyga

https://read.bookcreator.com/alDhd77M4jTl8trLryvCiOFZ3Ah1/9G9xWsylT2WMtVs-QXIvJA

Bendra knyga, įgarsinta projekte dalyvavusių partnerių

https://read.bookcreator.com/oqNP0Pi7RTXRu6B7ILamo7Eny0k2/_5Ui8aYRRe6NzvjaN_ZnLw

 

 

Saulė Tiškuvienė, pradinių klasių mokytoja