Kalėdinio stebuklo diena

Gruodžio 17 dieną Ariogalos gimnazijos pradinukai mokėsi kitaip, nes ši diena – kalėdinio stebuklo diena. Iš ryto mokiniai rinkosi šventiškai nusiteikę, su spalvingomis kaukėmis, o kartu su jais ir tėveliai, nešini skanumynais ir kitomis vaišėmis. Visi ruošėsi susitikimui su Kalėdų seneliu.

Visų taip laukiamas Kalėdų senelis atvyko kartu su „Linksmo lagamino“ komanda, kuri linksmino mokinius, mokytojus, tėvelius. Programą vedė trys personažai: linksmoji ir liūdnoji Emoji bei vėžliukas Leo. Emoji labai protinga – paruošė vaikams įdomių užduočių, judrių naujoviškų šokių. Vėžliukas  Leo visai nevėžliškai pamokė vaikus, kaip reikia kilnoti kojas iki pat dangaus, kvietė juos dūkti. Vaikai labai šauniai atliko visas užduotis, tad liūdnoji Emoji pralinksmėjo ir džiaugėsi kartu su vaikais. Netrukus pasirodė Kalėdų senelis su pilnais maišais dovanų, kurių taip laukė vaikai. Visi nusifotografavo su Kalėdų seneliu ir nuskubėjo į klases.

Klasėse mokiniai išsidalino dovanėles, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, dėkojo tėveliams ir vaišinosi jų atneštais gardumynais. Vaikai žiūrėjo kalėdinius filmukus, juos aptarė bei piešė labiausiai patikusius veikėjus. Visi džiaugėsi kalėdinio stebuklo diena, nes tokia diena per metus tik viena.

Dėkojame visiems mokinių tėveliams už nuostabias kaukes, dalyvavimą šventėje, gražų bendravimą bei bendradarbiavimą.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja