Viktorina ,,Gerai daryk – maistą taupyk!“

Švaistomas ar kitais būdais prarandamas maistas yra milžiniška pasaulinė problema. Gegužės 3 – 7 d. VŠĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija vykdė ,,Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą” ir  kvietė pradinių klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti viktorinoje  ,,Gerai daryk – maistą taupyk!“. Šioje programoje sudalyvavo ir Ariogalos gimnazijos 4 b klasės mokiniai. Jie susipažino su skirta mokomąja medžiaga apie maisto tausojimą, atliko užduotis, pasitikrino savo žinias ir atsakė į viktorinos klausimus. Mūsų gimnazijos mokinių komanda tapo viena iš dešimties geriausiai atsakiusių į viktorinos klausimus ir laimėjo vertingus prizus sau ir savo mokyklos draugams. Mokiniai suprato, kad maistą reikia vertinti, būtina keisti savo įpročius ir kovoti su maisto švaistymu.

Rita Krištopaitienė, pradinių klasių mokytoja