Vaikų diena

Ariogalos gimnazijos ketvirtokai jau atsisveikino su pradinio ugdymo pastatu ir tapo būsimais penktokais. Juos išradingai ir šauniai išlydėjo trečiokai, jų mokytojos bei tėveliai. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus ir padėkas už puikų ir labai gerą mokymąsi bei lankomumą. Ketvirtokų tėveliai taip pat buvo apdovanoti padėkomis už pagalbą mokytojoms, gražų bendradarbiavimą bei puikų mokinių auklėjimą.

Mokslo metų baigimo šventėje skambėjo dainos, šokiai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė 1-3 klasių mokiniams įteikė padėkas už puikų ir labai gerą mokymąsi bei labai gerą lankomumą. Pavaduotoja priminė mokiniams, kad atostogaudami nepamirštų saugiai elgtis kelyje, gatvėje, prie vandens telkinių, kad vasara teiktų tik džiugių akimirkų.

Mokyklos aikštyne mokiniai linksmai šoko, piešė spalvotomis kreidelėmis, leido muilo burbulus, džiaugėsi artėjančiomis atostogomis. Klasėse pradinukai vaišinosi arbata, ledais, tortu, gražiai bendravo, dalijosi atostogų planais ir svajonėmis. Mokytojos įteikė mokiniams padėkas už padarytą pažangą, pastangas, knygų skaitymą, aktyvumą per pamokas. Gera buvo matyti džiaugsmingai spindinčias  pradinukų akeles.

Išleidome savo mažuosius ugdytinius į vasarą – atostogų metą. Lauksime sugrįžtančių rudenį su naujais įspūdžiais, nauja patirtimi, paūgėjusių ir dar labiau subrendusių.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja