Tradicinėse krepšinio rungtynėse tvyrojo puiki nuotaika

Gegužės 2 dieną Ariogalos sporto salėje vyko tradicinės krepšinio rungtynės, kuriose susitiko šiais metais gimnaziją baigsiantys abiturientai ir pagrinde iš XI gim. klasių bei kelių jaunesnių žaidėjų sudaryta Ariogalos gimnazijos rinktinė. Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos žaidė atsipalaidavusios, pernelyg negalvodamos apie rezultatą švieslentėje. Tad po dviejų kėlinių nežymiai pirmavo abiturientai (35:29). Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo gimnazijos rinktinė, kuri prieš lemiamą rungtynių atkarpą panaikino turėtą deficitą ir persvėrė rungtynių rezultatą (50:52). Paskutinėse dešimtyje minučių komandas palaikyti atvykęs gimnazijos direktorius Arvydas Stankus bei susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią kovą dėl pergalės. Rungtynių laikui tiksint į pabaigą kelių taškų persvarą išlaikė jaunesnieji gimnazijos atstovai, kurie atlaikė dvyliktokų bandymus perimti iniciatyvą ir iškovojo pergalę 63:69.

Ariogalos gimnazijos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo ir rungtynių naudingiausio žaidėjo prizą atsiėmė Haroldas Danila, pelnęs net 40 taškų. Abiturientus šiose rungtynėse ,,traukė‘‘ sėkmingai rungtyniavę Benas Arlauskas ir Domantas Labutis, pelnę 29 ir 18 taškų.

Tritaškių metimų konkurse triumfavo Ignas Butkus, kuris per minutę tiksliai realizavo 6 tolimus metimus. Baudų metimus sėkmingiausiai sekėsi mesti Dovydui Jakaičiui. Visiems dalyviams linkime, kad artėjanti vasara padovanotų daug nuotykių, būtų fiziškai aktyvi bei abiturientų laukiantys apsisprendimai susiklostytų sėkmingai!

Kūno kultūros mokytojas Darius Gricius