Tradicinė Velykų akcija

Kas mes esame, suvokiame iš to, kiek būname svarbūs vieni kitiems.  Ypač tuomet, kai amžinos jaunystės iliuzija nutolsta, ir gyvenimo scenoje prasideda epilogas – senatvė.

Balandžio 16-iosios ryte Ariogalos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje  vyko Velykų akcija, kurioje dalyvavo  Ariogalos gimnazijos mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Laimutės Neverdauskienės, socialinių pedagogių Rimos Draukšienės ir Kristinos Drumstienės.  Į tradicinę šventę, kurioje mokiniai skaitė eiles apie pavasarį, giedojo velykines giesmes, dovanojo savo sukurtas dovanėlės, susirinko būrelis  vietos globotinių ir personalo. Organizatoriai linkėjo saugoti brangiausią širdies turtą – gerumą, išmokti jį duoti artimui ar šalia esančiam nešant viltį kiekvienam. Ligoninės personalas  dėkojo mokiniams ir  mokytojams už  koncertinę programą ir  aktyvų dalyvavimą labdaringoje veikloje.

Organizatoriai: tikybos mokytoja Laimutė Neverdauskienė, socialinės pedagogės Rima Draukšienė ir Kristina Drumstienė.