TARPTAUTINIS MATEMATIKOS KONKURSAS „PANGEA 2021“

2021 m. sausio 21 d. vyko Tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021″ I etapas. Konkurse dalyvavo 11 Ariogalos  gimnazijos pradinukų: dešimt 1 b klasės mokinių, vienas iš 3 b klasės, 2 b klasės ir du mokiniai iš 4 b klasės.

Džiaugiamės, kad net 5 mūsų gimnazijos pirmokai ir viena antrokė  sėkmingai įveikė I-ojo etapo užduotis ir buvo  pakviesti į II-ąjį etapą, kuris vyko kovo 3 d. Užduotys buvo pasiekiamos internetiniame puslapyje www.pangea.lt.

Sveikiname 1 b klasės mokinius: Augustę Kiekšaitę ir Dovydą Čepą, užėmusius 1-ąją vietą bei Austėją Masteikaitę, užėmusią 3-iąją vietą. Šių šaunių pirmokų mokytoja Lina Razmantienė.

1-osios vietos laimėtoja ir 2 b klasės mokinė Luknė Krištopaitytė.  Jos mokytoja Saulė Tiškuvienė.

Auksė Jankūnienė, mokytoja