Tarptautinis eTwinning projektas „Our Book of a magic Christmas“

Ariogalos gimnazijos 1 a, 1 b, 2 b, 3 a, 3 b, 4 b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų, nuo rugsėjo mėnesio  įsitraukė į eTwinning veiklą. Šioje veikloje naudinga dalyvauti, nes mokiniai susipažįsta su kitų šalių kultūra, ugdoma tolerancija ir partnerystė, skatinama vidinė motyvacija mokytis. Tiesioginė pažintis su Europos šalių bendraamžiais plečia mokinių akiratį.

Gimnazijos pradinukai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Our Book of a magic Christmas“. Kiekviena mokykla turėjo pasidalinti savo šalies Kalėdų tradicijomis, tradiciniu receptu, Kalėdų legenda, daina, kartu kurti piešinių galeriją, virtualias knygas. Visi šio projekto partneriai kūrė Kalėdų magiją ir dalinosi šios mylimos ir kerinčios šventės grožiu. Kuriant knygą dalyvavo Danijos, Vengrijos, Italijos, Armėnijos, Suomijos, Graikijos, Serbijos, Ukrainos mokyklos. Mokiniai piešė piešinius, kūrė atvirukus Kalėdų tema, pristatė savo laisvalaikį, pomėgius, vykdė veiklas, kurios atskleidė Lietuvos Kalėdų šventės tradicijas ir papročius, rinko medžiagą apie įžymias Lietuvos vietas.

Siūlome susipažinti su bendromis mūsų sukurtomis virtualiomis knygomis: „Christmas songs and carols“, „Our book of a magic Christmas“.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja

https://read.bookcreator.com/BjCbkDW4HDhsaMHlylltzraSxTj1/qENL7NNaQdyqVZSGn7RJhQ

https://www.storyjumper.com/book/index/61513865/eTwinning-Project