Švenčiame Laisvę!

Kovo 11 dieną visi švenčiame Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Prieš trisdešimt metų Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Taip šalis susigrąžino valstybingumą ir tapo lygiateise pasaulio valstybių bendrijos nare.

Šią gražią šventę paminėjo ir Ariogalos gimnazijos bendruomenė. Kovo 9 dieną vykęs 5-8, I-III klasių Dailyraščio konkursas taip pat buvo skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 10-osios rytą mokiniai pasipuošė trispalvėmis apyrankėmis, o II gimnazijos klasės atstovai jas dovanojo miestelio įstaigų, organizacijų darbuotojams. Vėjuotą popietę atnaujintoje aikštėje prisiminėme nueitą laisvės kelią. Gimnazijos direktorius pasidžiaugė pilietišku ir atsakingu jaunimu, paminėjo gimusius Kovo 11 dieną – Aurimą ir Sniegę. Buvo paleisti trispalviai balionai, kaip svajonių ir tikėjimo Lietuva simboliai.

Kartu su šeimomis ir draugais švęskime Laisvę!

Jūratė Ambrazienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja