SVEIKINAME!

Respublikos bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualaus piešinių konkurso „Kaukėtos Užgavėnės“ laureatais tapo Ariogalos gimnazijos 2 b klasės mokinė Luknė Krištopaitytė (mokytoja Saulė Tiškuvienė) bei 4 a klasės mokiniai Urtė Juciūtė ir Nedas Jusis (mokytoja Daiva Stankienė). Laureatai apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais.
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualaus konkurso „Atvirukas Lietuvai“ laureatėmis tapo  1 a klasės mokinė Aistė Urbonaitė (mokytoja Rita Urbonienė) ir 1 b klasės mokinė Gabrielė Urniežiūtė (mokytoja Lina Razmantienė). Laureatės apdovanotos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais.