Sveikiname!

Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų virtualaus konkurso laureatus ir jų mokytojas: Ivetą Paškevičiūtę (1 a, mokytoja Rita Urbonienė), Gabrielę Urniežiūtę (1 b, mokytoja Lina Razmantienė),  Viltę Kazlauskaitę (2 a, mokytoja Aldona Zajančkauskienė),  Netą Kuznecovą (2 c, mokytoja Laima Bytautienė).

Respublikinio bendrojo lavinimo mokyklų pirmų klasių mokinių virtualaus konkurso „Aš tavo gimtinė“ prizininkes ir jų mokytoją: Viltę Butvilaitę (1 b klasė), antros vietos laimėtoją ir  Emiliją Pratkevičiūtę (1 b klasė), užėmusią trečią vietą. Mokines konkursui paruošė mokytoja Lina Razmantienė.

Augustė Butkutė ir Andrėja Gedgaudaitė, 2 b klasės mokinės, skaitė pranešimą „Mažasis princas“, „eTwinning ir mes“ respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1- 4 klasių mokinių konferencijoje „Vienas vardas – Lietuva“. Mokines konferencijai paruošė mokytoja Saulė Tiškuvienė.

Saulius Škarnulis ir Elija Liorančaitė, 2 c klasės mokiniai (mokytoja Laima Bytautienė) dalyvavo konkursuose „Olympis 2021 – Pavasario sesija“ ir buvo apdovanoti diplomais.

Ugnę Morkutę, 4 a klasės mokinę, rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje užėmusią antrą vietą (mokytoja Daiva Stankienė).