Susitikimas su Radistais

Kovo mėnesį socialiniame tinklalapyje Facebook Lietuvos mastu vyko mokyklų kovos. Ariogalos gimnazijai labai pasisekė, nes, sulaukę didžiulio palaikymo, laimėjome galimybę susitikti su Radistais! Ir štai gegužės 28 dieną du garsūs Lietuvos vyrai, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, atvyko į mūsų mažą miestelį pabendrauti su mokiniais ir pravesti motyvacinę paskaitą. Jie pasakojo istorijas iš savo gyvenimų, skatino mokytis, nepasiduoti kritikai ir ragino, užsiimant kokia nors veikla, tai daryti su džiaugsmu ir siekti ją paversti malonumu, o geri rezultatai ateis savaime. Laikas, praleistas su Radistais, prabėgo labai greitai, visi savo džiaugsmą išreiškė gausiais aplodismentais ir plačioms šypsenomis. Po paskaitos mokiniai turėjo galimybę įsiamžinti su jais nuotraukose.

Urtė Noreikaitė, II b