Susitikimas su kariūnais

Kovo 6 dieną Raseinių r. Ariogalos gimnaziją aplankė garbingi svečiai – Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Raseinių 207 kuopa. Susitikimas su savanoriais buvo iš tiesų naudingas. Kariūnai papasakojo apie savo veiklą, apie sausumos, oro, jūrų pajėgas, taip pat įspėjo, kas laukia vaikinų, kurie bandys atsisakyti šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės tikslas – parengti Rinktinės karius ir iš jų suformuotus karinius vienetus Lietuvos Respublikos sausumos teritorijos ginkluotai gynybai. Šie kariai maloniai pasakojo apie savo dienotvarkę, drąsindami Ariogalos jaunimą išbandyti jėgas rinktinėje. Susitikimo metu mokiniai galėjo apžiūrėti įvairius ginklus, susipažinti su kario kuprinės turiniu. Savanoriai priminė, jog reikia mylėti, saugoti ir globoti savo mylimą tėvynę.

Monika Zakaitė