Stovykla „Pasitikėk savimi“

Liepos 20-25 dienomis Ariogalos gimnazijoje buvo vykdoma stovykla „Pasitikėk savimi“. Jos svarbiausi tikslai buvo įveikti savo baimes, nebijoti pasitikėti savimi ir padėti draugams. Stovyklą lankė 15 moksleivių.

Stovyklos metu patyrėme daug naujų patirčių: žaidėme įvairiausius žaidimus, vykdėme linksmąsias estafetes, vaikščiojome Dubysos pakrantėmis, piešėme Tokijo Olimpinių žaidynių talismanus, važiavome į Druskininkų Uno ir Akva parkus, aplankėme kadagių slėnį, praleidome naktį mokykloje, žiūrėjome filmus. Labai daug įspūdžių paliko Uno parkas. Čia savo didžiausias baimes, su labai didelėmis pastangomis, pavyko įveikti net kelioms jaunesnėms mergaitėms. Keli vyresnieji vaikinai, pasitelkę pasitikėjimą savo jėgomis, įveikė patį sunkiausią- juodąjį ruožą. Džiaugiamės savo mokiniais ir jų pasiekimais. Kiekvieną dieną po patirtų įspūdžių ėjome valgyti į valgyklą „Rūtą“. Dėkojame virėjoms už puikų aptarnavimą. Stovyklos pabaigoje kiekvienas gavome po padėką ir nominaciją. Labai džiaugiamės galmybe dalyvauti tokioje stovykloje.

Birutė Balžekienė