Sportuoti sveika

Šių metų birželio 1-11 dienomis Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vykdėme „Olimpinės Kartos“ projektą „Sportuoti sveika“.

Birželio 8 dieną surengėme I-III gimnazijos klasių paplūdimio tinklinio varžybas, kurios vyko Dainų slėnyje prie srauniosios Dubysos. Birželio 11 dieną susirinko 7 – I ir II- III gimnazijos klasių krepšininkai. Savo jėgas jie išbandė dviejose amžiaus grupėse. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

Nenuskriausti liko ir kiti gimnazijos mokiniai bei jų tėveliai. Jie 1-11 dienomis individualiai sudalyvavo 1 km 600 m „Europinės mylios“ bėgime. Savo bėgimą kiekvienas registravo „Strava“ programėle. Dalyvavo net 233 bėgikai, kurie taip pat buvo apdovanoti medaliais.

Šio projekto metu rinkome informaciją apie sportininkus – atstovausiančius Lietuvą Tokijo Olimpinėse Žaidynėse. Mokiniai savo paruoštas skaidres pristatinėjo bendraklasiams birželio 7- 9 dienomis, taip pagilindami savo žinias apie mūsų garsiuosius sportininkus.

Labai dėkojame „Olimpinės Kartos“ projektui  už skirtas lėšas šio projekto įgyvendinimui. Tikimės, kad mūsų mokinių ir bendruomenės fizinis raštingumas žymiai pagerės. Judėjome, judame ir dar daugiau judėsime ateityje.

Birutė Balžekienė